جعبه صنعتی

جعبه صنعتی

جعبه صنعتی   از محصولاتی است که قصد داریم به شما عزیزان معرفی کنیم، در ادامه شما را با ویژگی ها و مشخصات  جعبه صنعتی پلاستیکی  آشنا خواهیم کرد تا در انتخاب محصولی با کیفیت که سلامت محتویات داخلش را در صنایع مختلف تضمین می کند مطمئن شوید ، همراه ما باشید و اطلاعات مورد نیاز محصول را مشاهده کنید.

 جعبه صنعتی پلاستیکی

جعبه صنعتی    از مواد اولیه مرغوب و پلی اتیلن سنگین ساخته شده است و ضخامت بدنه کالا استحکام و کیفیت بالاتری را به این بشکه عرضه می کند.

اگر قصد ذخیره سازی مواد شیمیایی را دارید توصیه می کنیم از بشکه های با ضخامت بیشتر مانند  جعبه صنعتی پلاستیکی  استفاده کنید.

جعبه صنعتی پلاستیکی  دارای واشر لاستیکی درون درب به صورت کامل آب بندی می باشد که در هنگام جا به جایی و انتقال بشکه از آسیب رسیدن محتویات داخل بشکه جلوگیری می کند.

جعبه صنعتی    را در صنایع غذایی ، شیمیایی، چسب ، رنگ و رزین و پتروشیمی و … مورد استفاده قرار می دهند به این دلیل که کیفیت بالای بشکه کیفیت مواد غذایی و … داخلش را تضمین می کند.

اگر قصد خرید  جعبه صنعتی پلاستیکی   با تمامی ویژگی های گفته شده را دارید با کالاپلاست تماس بگیرید تا با کمترین هزینه بهترین محصول را تهیه کنید.

مشخصات محصول
ظرفیت : 220 لیتر

ابعاد : قطر بدنه 56.5 و قطر دهانه 46.5 و ارتفاع 95 سانتیمتر

پیشنهاد می کنیم با دیگر محصولات موجود در کالاپلاست آشنا شوید،   جعبه صنعتی   از محصولات دیگر است که می توانید به آن اطمینان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *